Black prim (chir. ocel řetízek) Zobrazit v plné velikosti

Black prim (chir. ocel řetízek)

Řetízek je z kvalitní nerezavé oceli Stainless steel o délce 50cm.

Více informací

CSNAHR0394

1 produkt je na skladě

Upozornění: poslední kus skladem!

295,00 Kč

Popis produktu: Ozubená kolečka  z mechanických hodinek zalité vysoce odolnou křišťálovou pryskyřicí. Materiál: klasická bižuterie stříbrné barvy.  Řetízek je z kvalitní oceli Stainless steel o délce 50cm.

Rozměry: 25 mm (velikost lůžka bez ouška)

Přívěšky jsou dodány s řetízkem či stužkou pokud není uvedeno jinak v informacích: délka řetízku: cca 50 cm, lze vyměnit za stužku cca 45 cm různé barvy nebo lze vyměnit za řetízek o délce 75 cm  z chirurgické oceli– příplatek 25 Kč.

Způsob dodání Šperky jsou zabaleny v dárkové krabičce. Poštovné 40 Kč. Dle domluvy lze vyzvednout větší objednávku v Praze 6. Každý kus je originál. Akce! Při objednávce NAD 1000 KČ JE POŠTOVNÉ ZDARMA! (vyberte v nabídce správnou položku poštovného při objednávce) NAD 1500 KČ DOSTANETE DÁREK! (Tato akce se vztahuje k objednávce šperků).

Reklamace & dotazy: Pište na hana@civil-steampunk.cz, ráda Vám odpovím na Vaše dotazy nebo připomínky.

Materiál a údržba: Upozornění!!! Alkohol může (ale nemusí!) způsobit jemné rozleptání („zmatnění“) vrstvy pryskyřice – lze ale vidět pouze zblízka, proto je lepší když lak na vlasy a parfémy použijete ještě předtím, než na sebe šperky dáte a dávejte také pozor kam šperky pokládáte. Šperky z klasické bižuterie: Aby šperky z bižuterie vypadaly dlouhou dobu jako nové, vyvarujte se co nejméně kontaktu s vodou (bazén, sprcha, moře). Šperky z Ag 925/1000 (stříbro), pozlacené šperky 25-karátovým zlatem: Nejlepší způsob k čištění stříbrných a pozlacených šperků je čištění kovu vatou Auron. Pokud budete čistit roztokem Aurex, nanášejte roztok vatovou tyčinkou pouze na části z kovu, nenanášejte roztok na pryskyřici. Stříbro Ag + Rhodium, chirurgická ocel, Stainless steel: díky vrstvičce rhodia stříbro nezčerná, tyto materiály nepotřebují zvláštní údržbu.